КОНТАКТИ

© Gutti-Dekor, 2009-2011 р.

Нові чеські антисептики і антипірени ТМ «Древосан GUTTI»


  На українському ринку з’явилася нова ТМ « Древосан GUTTI» -антисептики та антипірени виробництва чеської фірми «METRUM».

  ТМ « Древосан GUTTI» – це високоефективний захист дерев’яних конструкцій від грибків, плісняви, синяви, моху, водоростей, бактерій та комах – шкідників. Сучасні технології виробництва і контроль якості на всіх стадіях гарантують високу якість продукту та надійний захист Ваших будівель. Основними перевагами даного антисептика є нова європейська формула, а також відмінне співвідношення ціни і якості, обробка 1 м2 деревини коштує менше 2 грн!.

Можливі кольорові модифікації (зелений, коричневий, жовтий або безколірний).

  Термін дії Древосану в деревині не обмежується часом. Продукт придатний для всіх типів обробки дерева (нанесення щіткою, розпилення, замочування або обробка під тиском), а також використовується для санації вже зараженої деревини. Даний антисептик не містить високотоксичних і канцерогенних домішок, і може безпечно застосовуватись в середині приміщень.

  1 кг. Древосану Профі вистачає на 20 літрів розчину, для захисту 50 м2 дерева. Після обробки препарат фіксується в

деревині і не вимивається дощем, а поверх можливе нанесення різних видів ЛФМ.


  Лінійка DREVOSAN GUTTI :


  Древосан Профі – концентрат, що легко розводиться водою, призначений для захисту деревини від комах-шкідників, грибків, плісняви, цвілі та синяви в інтер’єрі і ззовні будівель, а також від проростання грибків, моху і плісняви на стінах та інших мінеральних основах.

  Кольори: зелений, коричневий, жовтий, а також безколірний.


  Древосан - антисептик, вже готовий до застосування, призначений для захисту будівельної деревини від комах-шкідників, грибків, плісняви, цвілі та синяви в інтер’єрі і ззовні будівель.

  Колір: зелений, безколірний, коричневий , а також жовтий.


  Древосан ACQ - рідкий концентрат, що розводиться водою, який призначений для захисту конструкційної деревини від шкідників і гниття, в т.ч. деревини з постійним контактом із землею або водою!

  Колір: оливковий


  Древосан Піро – концентрат для просочування будівельної деревини з метою захисту від грибків та шкідників, а також для вогнезахисту.

  Кольори: зелений, коричневий, жовтий, а також безколірний.


  Древосан Antiblue -висококонцентрований, що розводиться водою, рідкий просочуючий препарат. Призначений для захисту будівельної деревини від синяви, деревофарбуючих грибків та плісняви.